Dilkent Online Sınav Merkezi Girişi

ÇOCUK GRUPLARI

Pre-starter

İngilizce’ye giriş yaptığımız pre-starter grubumuzda, miniklerin İngilizce ile eğlenceli bir şekilde tanışmalarını sağlıyoruz. Bu aşamada öğrencilerimiz İngilizce’de yaşlarına uygun kelimeler ve cümle kalıpları öğrenerek temel İngilizce eğitimini alırlar. İlk seviyede asıl önem verdiğimiz kısım öğrencilerimizin İngilizce’ye ilgilerini çekmek ve yabancı dil öğrenme heveslerini yeşertmektir. Bu sebeple yaş gruplarına uygun keyifli aktiviteler ile yabancı dil eğitimini onlar için bir oyun haline getiriyoruz. Pre-Starter gruplarımız değerli öğrencilerimiz için özel olarak seçilen en iyi yayınlar kullanılarak 8 kişilik özel sınıflarımızda işlenmektedir. Pre-Starter kurumuz haftada 4 ders olmak üzere 20 haftada tamamlanmaktadır. Bu kur birebir eğitim olarak tercih edilmesi halinde toplam 40 derste tamamlanmaktadır.

Starter

Junior Starter gruplarımızda da önceliğimiz çocuklarımızın İngilizce’yi severek öğrenmeleridir. Bu kurumuzda çocuklarımıza şimdiki zaman ve geniş zaman gramer yapıları öğretilir, kelime bilgisi üzerinde durulur. İngilizce okuma ve yazma becerilerini geliştirmeleri, kendilerini ifade etmeleri ve basit konuşmaları anlamaları hedeflenir. Starter gruplarımız değerli öğrencilerimiz için özel olarak seçilen en iyi yayınlar kullanılarak 8 kişilik özel sınıflarımızda işlenmektedir. Pre-Starter kurumuz haftada 4 ders olmak üzere 25 haftada tamamlanmaktadır. Bu kur birebir eğitim olarak tercih edilmesi halinde toplam 50 derste tamamlanmaktadır.

Elementary

Çocukların temel İngilizce eğitimi tamamlayıp orta düzey İngilizce okuma, anlama, konuşma ve yazma kazanımlarına geçiş aşamasıdır. Yabancı dil eğitiminin sürekliliği açısından en önemli kur Elemantary’dir. Zira genellikle dil eğitimi ya başlangıç aşamasında ya da bu kur tamamlanmadan bırakıldığı için daha ileri seviyelere geçilememektedir. Bu kurda çocuklarımıza dört farklı zamanın gramer yapıları (geniş zaman, şimdiki zaman, geçmiş zaman ve gelecek zaman ) öğretilmektedir. Çocuklar daha aktif okuyabilir, okuduğunu anlar ve kendilerini ifade eder, çocukların kelime bilgileri zenginleşir. Bu kur tamamladığında çocuklarımız artık okuma, anlama, konuşma ve yazma temelinde hedeflenenleri öğrenmiş olurlar ve ileri seviye eğitimler için hazır hale gelirler. Pre-Starter gruplarımız siz değerli öğrencilerimiz için özel olarak seçilen en iyi yayınlar kullanılarak 8 kişilik özel sınıflarımızda işlenmektedir. Pre-Starter kurumuz haftada 6 ders olmak üzere 20 haftada tamamlanmaktadır. Bu kur birebir eğitim olarak tercih edilmesi halinde toplam 60 derste tamamlanmaktadır.

ÇOCUK GRUPLARI DERS SAATLERİ

SEVİYE-KUR
BİREBİR DERS SAYISI
SINIF DERS SAYISI
Pre-starter
40
80
Starter
50
100
Elementary
60
120

Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı’na kayıtlı resmi bir kurs olup, her seviye sonunda öğrencilerimize başarıyla tamamladıkları seviyenin Sertifikası takdim edilir.

İngilizce Sınıftan Kareler